Shes fritezen roshtilin dhe tosterin

Shitet nga: Fritez roshtil dhe toster 27 Dhj 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Shes fritezen roshtilin dhe tosterin ne gjendje te regullt dhe shum pak te perdorura.Te interesuarit mund te lajmrohen ne numrin e telefonit çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim