Shes shporetin per nxemje qendrore 26kw

Shitet nga: Besim 24 Tet 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Shes shporetin per nxemje qendrore 26kw esht shum pak i perdorur dhe ne gjendje shum te mir per ma shum kontaktoni ne numrat 049/044-152-788
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim