Shiten ose ndrrohen

Shitet nga: Lan 01 Pri 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Shitet mulliri për bluarjen e kafes, i cili është në gjendje shum të mirë (270€). Gjithashtu shitet edhe maqina për larjen e teshave Gorenje, 5 kg dhe është në gjendje shumë të mirë (100€)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim