Shporet

Shitet nga: fjsni 24 Sht 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Eshte krejt ne gjendje te mire dhe krejt pak i perdorur. Per me shume mund te kontaktoni ne numrin 045645043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim