Teknik e Bardhë nga Gjermania dhe Zvicrra

Shitet nga: ARBRI-TECH 31 Maj 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Teknik e bardh nga gjermania dhe zvicrra te gjitha jan te testuara dhe me garancion ENLARSE MONTUSE MONTUSE SHPORETA MONTUS JO MONTUS FURRA MONTUSE FRIGORIFERA MONTUS JO MONTUS FRIGORIFERA AMERIKAN LAVATRIQE TE MODELIVE TE FUNDIT BOSCH AEG MIELE SIEMENS THARSE PER RROBA FRIZA Tel.+38649592122(viber) 044 567 515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim