Teknik t'bardhë e perdorur, me garancion

Shitet nga: Blerim Vokshi 12 Jan 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
- Shesim teknikë t'bardh t'perdorur, te markave te njohura botërore, - Japim garancion, - Janë te testuara te gjitha, si dhe - Bëjm serivisin e tyre 044/223-154 044/567-481
+37744567481 - Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim