Teknik te bardhë te perdorur me garancion

Shitet nga: Blerim Vokshi 26 Jan 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
- Shesim teknikë t'bardh të perdorur, te markave te njohura botërore,
- Japim garancion,
- Janë te testuara te gjitha, si dhe
- Bëjm serivisin e tyre
044/223-154
044/567-481 + Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim