kuzhine

Shitet nga: shani berisha 08 Jan 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
kuzhine sllovene e bungut te impregnuar. komplet me paisje 5m gjatesi ka shporet te ri me pllak te xhamit ka frigorifer dy nivele italian aspiretor origjinal slloven pa perdor dhe makin te latrjes ...komplet kuzhina me paisjene funkcion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim