Blej Online 24 h ** EXTRA **

Shitet nga: Blej Online 24 h Online 21 Shk 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
https://www.facebook.com/pages/Blej-online-24h-non-stop/417527078414387?ref=tn_tnmn


Make Up-a, stoli argjendi,bizhuteri ,ora dore ,ora muri, syze dielli,suze me diopteri, qanta krahu,qanta dore,nderresa te brendshme ,kostume larje ,paisje te ndryshme me porosi (diskrecion i garantuar) nese deshironi produktet origjinale dhe kualitative na kontaktoni ne faqen tone ne facebook ne linkun e sipershenuar , Vetem kerkoni ate qe deshironi dhe ne do ua sigurojme brenda nje afati sa ma te shkurter dhe me qmim te volitshem. etj, etj.
Ju faleminderit.


https://www.facebook.com/pages/Blej-online-24h-non-stop/417527078414387?ref=tn_tnmn


Blej 24h Online Just 4U


Me respekt :
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim