Shminka orgjinal

Shitet nga: Gentijan 01 Sht 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Keto shminka jan origjinal
Jan te mira shum dhe per nese doni
Te kontaktoni memua shkruaje Nr. 045-503-722 dhe mendoj qe dotju pelqejn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim