Syza për femra "Chanel"-

Shitet nga: Syza Chanel 14 Gsh 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Shes Syzat per femra te firmes "Chanel"-janë komplet me kuti te vet,shiko fotot.
Per me shum Info shiko ne Google "Chanel"-bijoux sunglasses 2016-(Model i veqant).
Jan shum praktike dhe te bukura sidomos per dhurat me ja dhuru dikujt te veqant!
Info: 049-230-877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim