Syza per femra "Christian Dior"

Shitet nga: Syza Dior gold 04 Qer 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Shes syzat per femra te firmes:"Christian Dior" sunglasses 2015.jane te reja te pa perdorme,dhe janë vetem ni pare apo ni llojë i veçant.
Shiko fotot keto jon!

Press blerës/e serioz/e apo qe din qka jon syzat e firmes "Christian Dior".
Info:049-230-877.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim