Syza per femra "Dior"(per 8Mars)!!!

Shitet nga: Syza Dior 07 Mar 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Shes syzat per femra te firmes:"Christian Dior" sunglasses 2015.jane te reja te pa perdorme,dhe janë vetem tri parë me ngjyr te zezë ,kafe dhe krem,është sasi e limituar apo me thon te veqant ky llojë.
Shiko fotot keto jon!! dhe se bashku me to vjen kutija e tyre.!!
Shum te mira per festen e 8Marsit,si dhurat!!!
Press blerës/e serioz/e apo qe din qka jon syzat e firmes "Dior".
Info:049-230-877.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim