Syza per femra Dolce&Gabbana.

Shitet nga: Syza 08 Mar 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 EUR   35 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Shes Syzat per femra te firmes "Dolce&Gabbana", te reja,shiko fotot shiten komplet me kuti te vet.
Jane shum te bukura dhe praktike apo si dhurat me ja bo dikujt!!!
Info:049-230-877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim