Syza per femra-Michael Kors-MK-!2016!

Shitet nga: Syza MK 20 Krr 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Shes syzat per femra te firmes "Michael Kors-MK", janë komplet me kuti te vet,shiko fotot.
Per me shum Info shiko ne Google: Michael Kors-MK-Cat-NEW2016.
Jan shum praktike dhe te bukura sidomos per dhurat me ja dhuru dikujt te veqant!!!
Info:049-230-877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim