UNAZ E DIJAMANTIT

Shitet nga: zika 06 Shk 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
UNAZ I DIJAMANTIT SHUM PAK E PERDORME DHE E MIR E SHES PER ARSYE MOS PERDORIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim