UNAZ E DIJAMANTIT

Shitet nga: zika 06 Shk 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Unaz e Dijamantit ne sitje per shkat te mos perdorimit esht e mir dhe e bukur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim