Lanx fytir dhe dores

Shitet nga: byzuteri 11 Sht 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Lanc i fytit dhe dores shum te mira ardhun nga gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim