Orë dore për meshkuj Starhad. Rezistente ndaj ujit

Shitet nga: KosovaBuy 19 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Orë dore për meshkuj Starhad.
Rezistente ndaj ujit dhe goditjeve.
Çmimi 18€ (transporti falas)

Porosit mund ti beni duke thirrur ne numrin 049766848 (Ska Viber, Whatsapp etj) ose duke na shkruar në faqen tonë në Facebook.
https://www.facebook.com/KosovaBuy-Online-shop-387322751465055/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim