Ore Longines automatic 5stars Certina dhe Admes

Shitet nga: burim 15 Mar 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Longines automatic admiral 5 stars cmimi 1000 euro....Certina manual wind 150 euro...Admes manual wind 150 euro....Marvin manual wind 300 euro...Omega manual wind 800 euro...
Cmimet jane fix dhe gjendja e oreve eshte e shkelqyeshme..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim