Ore dore e sapo ardhur nga zh ndrrim iphon4

Shitet nga: avni 10 Nën 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
ore dore ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicra ose ndrroj me iphane 4 kont 044732878 dhe pako hej 049588184
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim