Ore e ardhur nga Gjermania

Shitet nga: ora 08 Sht 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren TCM(italiane) e ardhur nga Gjermania.
Shume e pershtatshme dhe rezistente ndaj ujit.
Nr kontaktues : 049 398 309
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim