Ore rolex

Shitet nga: Dili 10 Gsh 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora relex dejtona e bajtur 16520 dhe simbas keti keti kodi shikoni se sa kushtone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim