Shes Syzat Versace Man!!!

Shitet nga: Versace per mashkuj 14 Gsh 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes syzat Versace-Man,janë komplet me kuti te vet.
Shiko fotot dhe jane tri ngjyrat :e zezë, bardh dhe kafe.

Per me shum Info:049-230-877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim