Syza "Armani"

Shitet nga: Syza Armani 15 Nën 00:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Syzat " Emporio Armani", te reja, te pa perdorme,ngjyra zezë dhe kaftë.Shiko fotot..janë te modelit 2015.

Press blerës serioz qe janë marakli dhe din qka janë syzat!!!

Sasia e limituar...!!!

Per me shum INFO: 049-230-877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim