Syza "Versace".jon shit.Flm Merrjep

Shitet nga: Syza Versace 17 Sht 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Syzat Versace, te reja, te pa perdorme,janë tri llojet e ngjyrave: te bardha , (te zeza) dhe te kafta.
Shiko fotot..janë te modelit 2015.
Jon shit.flm merrjep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim