Syza "Versace-Mat"

Shitet nga: Versace-Mat 30 Qer 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Syzat Versace-Mat-model2015, te reja, te pa perdorme,janë dy llojet e ngjyrave: te zeza dhe te kafta.
Shiko fotot jon origjinale...janë te modelit 2015.
"MENS VERSACE-MAT SUNGLASSES #BRAND NEW#2015#(ne Google)

(vetem edhe dy par te fundit i kom te zeza dhe kafe)

Per me shum INFO: 049-230-877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim