Syza Police.(Polar100%).!

Shitet nga: Syza Police 16 Sht 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Syzat "Police"...Polar-Eagle100%...te reja me tiket,Shiko fotot flasin vet.!!!
Jane Polarizuese dhe shumë te mira per sy.
Sasia e limituar...

Press blerës serioz qe janë marakli dhe din qka janë syzat Polare!!!

Per me shum INFO: 049-230-877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim