shes oren zeppelin chronograph

Shitet nga: valoni 17 Shk 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Ora eshte e ardhur nga Gjermania eshte chronograph me kurdisje dhe gjamin saphire cristal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim