Orë Dore

Shitet nga: Faton 17 Jan 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Unisex
Ore nderkoh dhe perdoret si telefon ,
Osht shum e mir per qmim s diskutoheet '
Mund te porositni edhe me shum oraa si kjo ne foto normal ju ofrojm nje qmim me tee liiir ,po nese jo me shumiic ,at her kjo or e ka qmimin 25 euro 'per meshum kontakto n viber 049 713 463
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim