Orë dore

Shitet nga: Faton 17 Jan 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Unisex
Kjo orë osht e rrall ne tregun ton ,por ka qmim te volitshem , ora eshtee prodhuar ne zviceer , mund te porositni edhe me shum kur te win nga zvicra dhe te merrni me shumic , pastaj ti shitnii , normal ashtu esht me ni qmim tjeter , faleminderit per mirkuptiim per me shum kontaktoni n viber 049 713 463
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim