Ora W8 android vers

Shitet nga: W8 Swatch 27 Dhj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Unisex
Shitet ora W8
Lidhet shume mire me samsung dhe apple
Pervec ores e ka mundesin e pranimit te thirjeve telefonatave, sms, camera , viber pra krejt cka ka nje telefon i pranon edhe Ora
Kontakt ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim