Smart Watch u8

Shitet nga: Izlam Krasniqi 30 Jan 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Unisex
Shite Smart Watch u8 . I ri i sapo eshte arsh nga gjermoni eshte telefon edhe ore dore mund ta lidhnin me telefon nuk ka lidhje modeli nuk e ka asi defekt punoj mund ta thirrni me nuk por vetem ku talidhni me telefon munoj ne to viber vacap skype facebook etj. Dhe mundesi ndrimi me Samesung s2 . Samsung s3 mini . IPHONE 4 etj . Qmimi me Marrvejshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim