Syzat Versace-Gold-2016-

Shitet nga: Syza versace 06 Krr 01:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Unisex
Shes Syzat Versace-Gold-new2016-janë te reja dhe janë komplet me kuti te vet,shiko fotot.
Per me shum Info shiko ne Google-VersaceNew2016.
Jan shum praktike dhe te bukura sidomos per dhurat me ja dhuru dikujt te veqant!!!
Info:049-230-877(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim