Mindila dore per nuse,lloje te ndryshme

Shitet nga: Astrit 31 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Pejë
Kemi mindila te rrumbullaket me sefef te arit,dhe me rruza tbardha,kemi edhe ngjyr bronz,dhe mindila te shtrire,,,bejm edhe me porosi,bashkepunim,etjera,po per info me te hollsishme ju mirpresim ne:044-425-809,poashtu edhe ne viber,whats app,tango,dhe facebook,me emrin Selajdin Zena,ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim