Orë te vjetra mbi100 vjeqare

Shitet nga: Zeqir 19 Jan 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten orë te vjetra muri dhe xhepi mbi100 vjeqare kontaktoni ne numrin e telefoni nga ora 8 mengjesit deri 7 ne mbrëmje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim