Ore te vjetra dore dhe muri,piktura dhe stoli

Shitet nga: burim 13 Shk 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Stoli dhe ore te vjetra dore(Tissot,źe.ith,Certina,Citizen,Seiko,
Darwil,Stowa,Marvin,Omicron,Kienzle etj) ose te murit,moneta dhe banknota te vjetra nga ish Jugoslavia,Jugoslavia e mretit dhe Shqiperia e Zogut,piktura,objekte nga bakri dhe mesingu,instrumente,vazo ,vazo qeramike,vazo lloqi etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim