Peshkira

Shitet nga: Ibri 14 Pri 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Pejë
Peshkirat jon te ardhur nga Austrija dhe jon shum falitet nga 2 eur ndersa ata per en nga 1 eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim