Qylym i vjeter 60 vjet,i paperdorur,perfekt me 8..

Shitet nga: burim 10 Mar 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Pejë
qylymi eshte i vjeter 60 vjet,i ruajtur ne qejz,i paperdorur,i rralle dhe shume shume i bukur. Punimi eshte i rralle me 8 ngjyra..punimi mjeshteror dhe ne te dy anet duket njejte...etj...
Cmimi fix dhe nuk negociohet....700 euro...eshte vetem per merakli dhe kush don sende unike...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim