SLLEV < 4000 > WATT GERMANY BERHINGER

Shitet nga: meti 17 Shk 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

699 EUR

Komuna: Pejë
1. SLLEV BERHINGER 4000 WATT KURR I PERDORUR '' 2 * 2000 Watt ''

2. - NUMAR DUAL CD ME GJITH MIX .........

.3. MIKROFONA WIRELES '' 4 COPA DERI '' 50 M.''KURR TE PERDORUR

4. PERFSHIHET EDHE KUTIJA PER MBAJTJEN E SLLEVIT DHE MIXETES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim