2 kutija rcf

Shitet nga: gzim 16 Pri 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   400 EUR

Komuna: Pejë
shes 2 kutija rcf 15 incha 8 ohm 139 db 750-1500 watts kutijat jan te perdorura sa i perket fuqis dhe zerit dhe kfalitetit mos i boni qejf vetit dhe mos u mundoni me than se ka kutija mat forta se kto..
Verejtje: njera kuti ni horne duhet me ja ndru por meremi vesh kur te meremi vesh per qmim hornen jau bi un jau montoj ose e beni pagesen shembull sot te nesermen e keni te gaqme hornen se duhet me porosit

Verejtje oferta me qmim vlen veq 1 dit deri ne te premten mbremje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim