Dynakord

Shitet nga: ylli 15 Shk 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shiten basbinat 1200 rms te dyjat po ashtu sllejvi qi i ka 2900 vat dhe sintat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim