Saxofon Selmer

Shitet nga: Burim 28 Sht 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shes Saxofon Selmer ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim