Breth kontroller per cdo lloj sinti

Shitet nga: bresh kontroller originall 10 Mar 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Breth kontroller per cdo lloj sinti
I ardhun prej kanada ne gjendje shum te mir bleres serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim