Clarinet Noblet

Shitet nga: Burim 28 Sht 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shes Clarinet Noblet ne gjendje shume te mire..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim