Instrument Frymor Flautë HSR

Shitet nga: Laureta 20 Sht 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Flauta eshte ne Gjendje te mirë dhe eshte perdorur shum pak. Eshte Komplet me Qant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim