Kalrinet byfet 13 çeles dhe paisje tjera

Shitet nga: Buki Klarino 08 Qer 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shitet klarinet byfet 13çeles (E).
Klarinet Yamaha,
Octavier Boss,
Dhe shum pishe tjera qe po i shifni ne foto
Te gjitha jan ne gjendje te rregullt
Qmimi i volitshem mos heziton.
Per me shum na kontaktoni ne tel.
045350502
Viber: +37745350502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim