Klarinet Etude

Shitet nga: Eliza 08 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shitet klarineti Etude (dru me plastike), ne gjendje te rregullt, bashk me qante plastike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim