Klarinet

Shitet nga: Bekim 17 Jan 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shes klarinetin ngjendje trregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim