RICO sax pipeza kallam

Shitet nga: RICO SAX pipza kallam 11 Gsh 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
shes pipza apo kallam per saksafon te firmes RICO ALTO SAX 2 made in USA qmimi per cop eshte 3euro numri kontaktues 044528304
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim